بایگانی نوشته‌ها


میگو نظافتچی

میگو نظافتچی

قلمرو حیوانات پر از گونه های کمیاب و جذاب است. در میان برخی از شگفت انگیزترین حیوانات زیر آب، انواع میگوهایی وجود دارد که به میگو آب شور نیز معروف هستند. شاید جالب ترین واقعیت در مورد این حیوان دریایی این باشد که می تواند برقصد.

تست آب در آکواریوم آب شور چه اهمیتی دارد؟

تست آب در آکواریوم آب شور چه اهمیتی دارد؟

ثابت نگه داشتن پارامترهای آب آکواریوم در سطوح ایده آل، برای سلامت ماهی های تحت مراقبت شما بسیار مهم است. نظارت فعال بر کیفیت آب، به شما کمک می‌کند تا روندها را شناسایی نمایید. یا آنکه قبل از مشکل ‌ساز شدن، متوجه تغییرات شده و حل مشکلات احتمالی را آسان ‌تر کنید.

مرجان دریایی چیست؟

مرجان دریایی چیست؟

مرجان دریایی یک موجود بی­مهره می­باشد. مرجان­­های دریایی کلونی­های فشرده­ای در دریا دارند. این موجودات شاخه­ای از کیسه تنان به حساب می­آیند. اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید ساختار پوستی و شکل زندگی این موجودات به چه شکلی است. ما در این مقاله سر تا پیاز مرجان­های دریایی را برای شما بازگو کرده­ایم. تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 5 جلبک آکواریوم و روش های از بین بردنشان (2)

معرفی 5 جلبک آکواریوم و روش های از بین بردنشان (2)

جلبک های موجود در آکواریوم، ممکن است بزرگترین مزاحم برای هر مخزن دار باشند، چه در یک آکواریوم عمومی کلاسیک، یک منظره آبی، یک آکواریوم بیوتوپ یا در مخازن پرورش ماهی باشند. هنگامی که با هجوم جلبک ها مواجه می شوند، بسیاری از آکواریوم داران، به سادگی این سرگرمی زیبای خود را کنار می گذارند. با این حال، راه های خوبی برای کنترل جلبک آکواریوم، مبارزه با این آفات یا جلوگیری از گسترش آنها وجود دارد.

آشنایی با موجوداتی به نام مرجان نرم

آشنایی با موجوداتی به نام مرجان نرم

مرجان­ها یکی از مهم­ترین زیست­گاه­های اقیانوسی به حساب می­آیند. این موجودت دریایی شصت درصد اکسیژن اقیانوس را تولید می­کنند. مرجان نرم یک نوع از مرجان­ها هستند که در این مقاله بیشتر در مورد این موجودات منحصر به فرد بحث خواهیم کرد. با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.