مرجان ( SPS )

ترتیب نمایش:

مرجان ( SPS )

مرجان sps

بشر از زمان تولد تا به الان دنبال این بوده است که بتواند تمام چیز ها را در این دنیا کشف کنند. یکی از موجوداتی که در این دنیا در کنار انسان زندگی می­کنند؛ مرجان­ها هستند. در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل درباره موضوع مرجان sps صحبت کنیم. اگر قصد دارید این مرجان­ها را بشناسید تا انتها این مقاله همراه ما باشید.

مرجان sps چیست؟

مرجان­های sps یک نوع خاص از مرجان­ها هستند که قیمت نسبتا بالایی دارند. این مرجان بسیار زیبا است و به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد. اگر شما جزو آن دست از افراد هستید که قصد خرید این نوع مرجان را دارید می­توانید از سایت ما دیدن کنید و این نوع مرجان را به قیمت بسیار پایین از سایت ما تهیه کنید. این نوع مرجان­ها شکلی منشعب و چرخان دارند که موجب می­شود تا طرفداران بسیار را به خود جذب کنند. البته اکه مرجان­ها آهکی و سنگی هستند اما بر روی همین پوسته سنگی و آهکی بسیار سخت دارای پولیپ­هایی هستند. نگهداری از مرجان­های sps بسیار سخت است و به همین دلیل خرید و پرورش این نوع مرجان به افراد تازه کار پیشنهاد نمی­شود. افراد تازه کار می­توانند از مرجان­های LPS نگهداری کنند. در ادامه به بررسی مشخصات این مرجان می­پردازیم.

مشخصات مرجان­های sps

مرجان sps دارای پوستی سنگی و آهکی است که موجب می­شود تا درباره فشار های آب مقاوم باشد. البته یکی از مشخصات مهم مرجان­های سخت داشتن پولیپ بر روی پوسته خود است. این مرجان مدت کوتاه است که مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. این نوع مرجان بیشتر در اندونزی یافت می­شود اما شرکت­های دانش بنیان ایرانی هم توانسته اند این مرجان را در ایران تکثیر کنند و روانه بازار کنند. خب تا به اینجا درباره مشخصات این نوع مرجان صحبت کردیم. سعی کنید پارگراف قبل را به دقت مطالعه کنید تا در هنگام خرید به مشکلی بر نخورید. در ادامه درباره شرایط نگهداری این مرجان سخن خواهیم گفت؛ پس همراه ما باشید.

شرایط نگهداری مرجان­های sps باید چگونه باشد؟

اگر شما قصد دارید تا در آکواریوم مرجان­های خود به غیر از مرجان، ماهی نیز نگهداری کنید باید تحقیق کنید که این دو گونه توانایی هم زیستی داشته باشند. یکی از مهمترین شروط برای نگهداری از مرجان­ sps این است که نور کافی دریافت کنند. نوری که مرجان­ها دریافت می­کنند رابطه مستقیم با رشد آنها و میزان رنگ­دهی آنها دارد؛ پس حتما به این موضوع دقت کنید. اگر می­خواهید رشد مرجان­های خود را به چشم ببینید باید بسیار صبور باشید چون ممکن است مرجان­های شما بسیار دیر رشد کنند. دلیل این موضوع می­تواند سازگار شدن مرجان با محیط جدید باشد.

تغذیه مرجان­های sps چیست؟

شما می­توانید برای تغذیه مرجان­های خود از غذای مخصوص مرجان­های سخت استفاده کنید که در سایت ما نیز این نوع محصولات موجود است. غذای مرجان­ sps باید سایز بندی ریز باشد. این غذا باید مناسب آب شور و از آن مهم­تر مناسب ماهی­ها و مرجان­های آب شور باشد. سعی کنید غذایی که تهیه می­کنید غنی باشد و بتواند به رنگ­دهی بیشتر مرجان شما کمک کند.

 

تمامی عکسها زیر نور سفید و بدون کوچکترین ادیت و افکت میباشد

دسته‌بندی