REEF COIN

آشنایی با محصولات ریف کوین

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به نگه­داری ماهی ­ها و مرجان در آکواریوم اب شور خود دارید، لازم است ابتدا بدانید چه تجهیزات و امکاناتی برای این امر نیاز است؟ ریف کوین یکی از برندهای معتبر در زمینه­ تولید ملزومات آکواریوم است که تلاش کرده با ارائه محصولات متنوع و باکیفیت، پاسخگوی نیاز مشتریان مختلف باشد. بنابراین در این مقاله سعی کردیم شما را با این محصولات آشنا نماییم تا با آگاهی و اطلاعات کافی، اقدام به تهیه آن­ها نمایید.

معرفی و مشخصات برند ریف کوین

یکی از ابزارهای ضروری و پرکاربرد به منظور رشد و تکثیر مرجان­ها، پایه فرگ متخلخل می­باشد. در واقع این محصول به شکل دیسک­هایی می ­باشد که بستری مناسب برای باکتری­ها و رشد جلبک­ها فراهم می­کند. همچنین زغال اکتیو ریف کوین به منظور تصفیه آب آکواریوم به بازار عرضه شده­ است.

برای حذف آلاینده­های محلول که سلامتی مرجان­ها و ماهی­ها را تهدید می­کنند و جذب فنل­ها که عامل ایجاد بو در آب هستند، بهتر است اقدام به تهیه این محصول کنید. البته لازم به ذکر است در صورتی که قصد دارید در داخل آب برای درمان ماهی ها دارو بریزید، ابتدا زغال فعال را خارج نمایید چرا که دارو را به خود جذب می­کند!

محلول مناسب برای آب آکواریوم

تنفس و ادرار ماهی، همچنین باقی مانده غذا می­تواند سبب تولید آمونیاک در داخل آکواریوم گردد. باکتری­هایی که در داخل آب وجود دارند این آمونیاک را به نیتریت که از آمونیاک سمی­تر می­باشد تبدیل می­کنند!

البته نیتریت هم در نهایت به وسیله نوع دیگری از باکتری­ها به نیترات تبدیل می­گردد که در سطوح پایین، خطری برای آبزیان محسوب نمی­شود؛ اما غلظت بالای آن، تهدیدی جدی برای سلامتی آن­ها خواهد بود.

یک محلول کاربردی که سبب ایجاد تعادل در مقدار نیترات و فسفات می­گردد، محلول سورس سه کاره ریف کوین می­باشد. این محلول سبب شفافیت آب و حذف جلبک­های مویی می­گردد.

غذای پودری برای مرجان­ها و شقایق­ها

برای تغذیه مرجان­ آب شور و شقایق ­ها، می­ توانید از بسته ­های غذایی ریف کوین استفاده نمایید و به این ترتیب دیگر نگرانی از بابت رشد و سلامتی آن­ها نداشته باشید؛ چرا که در تولید این محصول، سعی شده تا از مواد باکیفیت پلانکتونی، میگو و موارد دیگر به منظور رفع نیاز مرجان­ها استفاده گردد.

یک محصول بی­نظیر دیگر که برای ذخیره آب در مخازن آکواریوم به بازار عرضه شده است، فلوتر می باشد. به کمک فلوتر یا شناور، دیگر دغذغه کاهش سطح آب آکواریوم در اثر تبخیر را نخواهید داشت. این محصول تماما از پلاستیک بی ­ضرر ساخته شده و بنابراین خطری برای سلامتی آبزیان ندارد.


دسته‌بندی